هیات

هجمه اي كه بهترين تبليغ شد

به نام خدا

صبح جمعه است و خدای حی، قیوم، رحمان، رحیم و مدبر را شاکر که چنین راه و دین خودش را نصرت میکند که خلق از تصور آن عاجز می ماند.
یک هفته است از اعلام تصمیم موسسه در برگزاری کارگاه آموزشی مهارت های ارتباطی خانواده های چندهمسری ویژه تهران میگذرد و امروز روز پایان مهلت ثبت نام.
علی رغم هیاهوی دیگران در ایجاد حکومت نظامی فرهنگی و منع ظهور خانواده های چند همسری، ثبت نام کارگاه ها با استقبال بی نظیر ، حدود ٣٠ برابر دوره های قبل مواجه شده است که بنا به تدبیر دوستان از بیان آمار معذوریم.

این دوره، دوره چهارم کارگاههای موسسه است، دو دوره در قم و یک دوره هم در اصفهان که بحمدالله تا کنون ثمرات خوبی هم درپی داشته است.
از دیشب که ارتباط با ادمین را فعال کردیم، با موج تشکر ها و محبت های اعضای محترم کانال مواجه شدیم، البته بعضی هم گلایه های تند و ملایمی داشتند که احساس میکنیم بیشتر به خاطر تکیه بر جایگاه امن تاهل و درک ناقص از خطر بحران تجرد دختران و زنان سرپرست خانواده در ایران است.
بگذریم، که این راه را فرای از تشویق و سرزنش خلق خدا آمده ایم که همه در صحنه زندگی بازیگر اوییم و به سوی او برمیگردیم.
اما یک نکته مهم که سبب نوشتن این متن شد….
از دیشب تقاضاهای دیگری از مشهد، همدان، اراک، گیلان، ارومیه و کرمان برای برگزاری این دوره ها بوده است.
پیشنهاد ما به دوستان آن است:
همانگونه که حلقه اول و دوم فعالان موسسه حیات حسنی ذیل توسل به اهل بیت علیهم السلام گرد هم جمع شدند و با راه اندازی هیات”رسول رحمت صلی الله علیه و آله ” خود و خانواده ها را در راستای فهم این سبک از زندگی الهی یاری کردند، متقاضیان برگزاری کارگاهها میتوانند این هیات را ولو با سه یا چهار خانواده موفق در فرهنگ چند همسری یا موافق با آن، به صورت ماهیانه در شهر و استان خود راه اندازی کنند. تشکیل این هیات ها میتواند مقدمه خوبی برای انسجام خانواده های موفق و موافق این فرهنگ نبوی بوده و إن شاالله زمینه ساز تشکیل کارگاه ها باشد.
موسسه هم میتواند دوستان را در معرفی اساتید و سخنران یاری کند.

 

🔸مؤسسه وطن توحیدی حیات حسنی؛
آدرس وب سایت:
hhosna.ir
شبکه های اجتماعی :
ایتاء:
https://eitaa.com/hayat_hosna
آپارات:
https://www.aparat.com/hayat_hosna
اینستاگرام:
https://www.instagram.com/hayat_hosna

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن